Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego - aktualności

Zapraszamy nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych Akademii im. Jakuba z Paradyża do zgłaszania się na wyjazdy stypendialne w ramach programu Erasmus+.

Centrum Doktryn i Szkolenia SZ oraz Akademia Marynarki Wojennej we współpracy z Akademią Sztuki Wojennej, Wojskową Akademią Techniczną, Wyższą Szkołą Oficerską Sił Powietrznych, Wyższą Szkołą Policji, Uniwersytetem Szczecińskim, Dolnośląską Szkołą Wyższą oraz Akademią im. Jakuba z Paradyża mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową GlobState „Wyzwania dla bezpieczeństwa państwa w aspekcie zmieniającego się środowiska geopolitycznego” która odbędzie się w dniach 04 – 05 grudnia 2018 r.

The Faculty of Administration and National Security of the Jacob of Paradise University in Gorzów Wielkopolski, as one of the co-organizers, invites to the expert seminar “(In)Equality and (Non)Discrimination in Europe: a multifaceted perspective” that is going to be held at the University of Bari Aldo Moro in Bari (Italy) on September 17th 2018.

Rektor Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim ma zaszczyt zarosić na UROCZYSTE POSIEDZENIE SENATU Z OKAZJI 20-LECIA UCZELNI w dniu 17 września 2018 r. Rozpoczęcie uroczystosci: godz. 11.00 w Auli im. prof. Stanisława Kirkora (budynek nr5), Gorzów Wielkoposlki, ul. Fryderyka Chopina 52.

BiretSerdecznie zapraszamy na wręczenie dyplomów ukończenia studiów w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, które dla absolwentów wszystkich wydziałów odbędzie się 6 lipca 2017 r. o godz. 10.00 w Auli im. prof. Stanisława Kirkora, budynek nr 5 przy ul Fryderyka Chopina 52

W imieniu organizatorów: Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Polskiego Stowarzyszenia Badań Wspólnoty Europejskiej (PECSA), Katedry Studiów Politycznych i Katedry Unii Europejskiej im. Jeana Monneta Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Fundacji Konrada Adenauera w Polsce oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w PECSA Roundtable Debate 2018 “EU values and member states – between unity and diversity: migration context”,