|       |   EN

Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego - aktualności

Szanowni Państwo,

zapraszamy na III OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ PRAWO KARNE. WYZWANIA I ROZWÓJ PROCESU WYKRYWCZEGO

Szczegóły w załączniku poniżej.

Pobierz plik (K a r t a   z g ł o s z e n i a.docx) K a r t a z g ł o s z e n i a.docxt.pdf

Pobierz plik (draft.pdf) draft.pdf

W dniu 24 maja odbyło się webinarium pt. „Jak funkcjonuje służba zdrowia w Polsce – najważniejsze informacje dla migrantów”, realizowane w ramach projektu „Inkluzja imigrantów pochodzenia ukraińskiego w społeczeństwie polskim na przykładzie województwa lubuskiego”, finansowanego ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu: Dyplomacja Publiczna 2022. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Przykarpackiego Uniwersytetu Narodowego im. Wasyla Stefanyka w Iwano - Frankiwsku oraz uchodźczynie z Ukrainy zamieszkujące w Gorzowie Wielkopolskim.

W dniu 24 maja odbyło się webinarium pt. „Legalizacja w Polsce dla uchodźców i migrantów – główne zasady i reguły” realizowane w ramach projektu „Inkluzja imigrantów pochodzenia ukraińskiego

W dniu 18 maja 2022 roku odbyło się spotkanie władz dziekańskich WAiBN z dyrektorem Zakładu Karnego w Gorzowie Wielkopolskim celem omówienia obszarów współpracy dydaktycznej i badawczej.
Współpraca Zakład Karny

Szanowni Państwo,
Pracownicy i Studenci
Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego AJP
Zwracamy się do Was z uprzejmą prośbą o pomoc dla uchodźców z Ukrainy, którzy znajdują się w ośrodku w miejscowości Długie. Z uzyskanych przez nas w dniu 23 maja 2022 roku informacji wynika, że w tej chwili najbardziej potrzebne są letnie ubrania (dla dzieci i dorosłych) oraz musy owocowe czy też batoniki (lub inne słodycze) dla dzieci w wieku szkolnym. W Ośrodku znajduje się w tej chwili 150 osób w przedziale wieku od 8 miesięcznego dziecka do 85 lat. W tej grupie jest 90 dzieci.
Dary będą zbierane do 30 maja 2022 roku w godzinach pracy  sekretariatu WAiBN.

Plakat odnośnie Webinarium jak funkcjonuje służba zdrowia w Polsce?Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na webinarium pt. „Jak funkcjonuje służba zdrowia w Polsce - najważniejsze informacje dla migrantów”