Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego - aktualności

W imieniu organizatorów: Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Polskiego Stowarzyszenia Badań Wspólnoty Europejskiej (PECSA), Katedry Studiów Politycznych i Katedry Unii Europejskiej im. Jeana Monneta Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Fundacji Konrada Adenauera w Polsce oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w PECSA Roundtable Debate 2018 “EU values and member states – between unity and diversity: migration context”,

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą problematyką bezpieczeństwa na IV edycję ogólnopolskiej konferencji studenckiej MŁODZI DLA BEZPIECZEŃSTWA, któa odbędzie się 23 maja 2018r. w Bibliotece Głównej Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim

W dniu 24 marca 2018 roku w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Bezpieczeństwo narodowe Polski. Zagrożenia i determinanty zmian.” Tematem przewodnim były współczesne aspekty polityki bezpieczeństwa.

W dniach 5-7 kwietnia 2018 roku dr Karol Siemaszko, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego, uczestniczył w 12-th European Social Science History Conference, która odbywała się na Queen’s University w Belfaście (Irlandia Północna).

Uwaga Studenci III roku I stopnia oraz II roku II stopnia studiów

Zgodnie z ZARZĄDZENIEM REKTORA NR 5/0101/2017 z dnia 17 stycznia 2017 r. w sprawie składania i poddawania procedurze antyplagiatowej prac dyplomowych, tekst pracy dyplomowej musi być poddany weryfikacji programem antyplagiatowym.

W imieniu Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Drugim Międzynarodowym Kongresie CEWSE "European Security and Stability in a Complex Global Order", który odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2018 r. (poniedziałek) w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Chopina 52, budynek 5.