|       |   EN

Wydział Ekonomiczny - aktualności

Przypominamy o możliwości wypełnienia ankiety oceniającej pracę dziekanatu do 31.05.2022 r.

Przypominamy o możliwości wypełnienia ankiety oceniającej ogólne zadowolenie studentów do 31.05.2022r.

Bezpieczne zakupy w sieci – wykład na Wydziale Ekonomicznym

W dniu 31 maja 2022 na Wydziale Ekonomicznym w bibliotece Głównej im. Elizy Orzeszkowej Akademii im Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim w godzinach 10:00-11:30 odbędzie się wykład Bezpieczne zakupy w sieci, który zostanie przeprowadzony przez eksperta Działu Bezpieczeństwa serwisu Allegro. W ramach wykładu słuchacz otrzyma wiedzę m.in. na temat:

Jak modele biznesowe stosowane przez sprzedawców wpływają na poziom bezpieczeństwa kupujących?

wykład

Wiarygodność finansowa – co możesz zyskać ?– relacja z wykładu

W dniu 17.05.2022 na Wydziale Ekonomicznym w bibliotece Głównej im. Elizy Orzeszkowej Akademii im Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbył się wykład na temat: Wiarygodność finansowa – co możesz zyskać?, który wygłosił Pan Jarosław Jezierski.

relacja

Strefa Nowoczesnego Zarządzania Biznesem na Wydziale Ekonomicznym – relacja

W dniu 17.05.2022 na Wydziale Ekonomicznym w holu budynku nr 5 została zorganizowana strefa Nowoczesnego Zarządzania Biznesem, którą mogli odwiedzić studenci Wydziału.

Rozpoczęła się kwalifikacja pracowników na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych (STA) i w celach szkoleniowych (STT) w ramach programu Erasmus+ (projekt KA131 2022) do krajów programu.