|   EN

Wydział Ekonomiczny - aktualności

logo NZBW dniu 31 maja 2021 roku w godzinach 11:15-12:15 odbędzie się webinarium „Nie stój – inwestuj” na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Wykład przeprowadzi Pan Tomasz Bilski wykładowca Szkoły Giełdowej GPW.

Wykład realizowany wspólnie z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych w ramach modułu tematycznego „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”, którego celem jest zachęcenie uczestników do inwestowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

logo NZB

W dniu 27.05.2021 w godzinach 14:00-15:00 odbędzie się na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim na temat Czy jesteśmy cyber (nie)bezpieczni?, który wygłosi Andrzej Karpiński - Dyrektor ds. bezpieczeństwa Grupa BIK.

kawaWydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Oddział ZUS w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zapraszają zainteresowanych studentów i pracowników dydaktycznych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim do uczestnictwa w spotkaniu z cyklu „Przy kawie o sprawie”, które odbędzie się 26 maja 2021 roku o godz. 8:00 – 10:00.

ING Bank ŚląskiWydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zaprasza na spotkanie z ekspertem, które odbędzie się 17 maja 2021r. o godz. 9.15-10.15, pt. "Jak zrobić dobre CV i zabłysnąć na rozmowie o pracę?". Spotkanie organizuje ING Bank Śląski na platformie Ms Teams.

pifeWydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zapraszają zainteresowanych studentów i pracowników dydaktycznych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim do uczestnictwa w spotkaniu on-line nt: Fundusze Europejskie dla osób fizycznych.

nzb logo stretch 200x84W dniu 11.05.2021 odbył się na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim wykład on-line na temat Bankowość wobec obecnych i przyszłych wyzwań, który wygłosił Pan Krzysztof Pietraszkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich.