Wydział Ekonomiczny - aktualności

logo allegr4 grudnia 2018 roku na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbył się wykład Bezpieczne zakupy w sieci, który został przeprowadzony przez eksperta Działu Bezpieczeństwa serwisu Allegro Pana Jakuba Pepłońskiego. W ramach wykładu studenci mogli się dowiedzieć:

logo allegr4 grudnia 2018 roku w sali 401 blok numer 8 w godzinach 11:45-13:15 na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się wykład Bezpieczne zakupy w sieci, który zostanie przeprowadzony przez eksperta Działu Bezpieczeństwa serwisu Allegro. W ramach wykładu słuchacz otrzyma wiedzę m.in. na temat:

logo(1)W dniu 24.11.2018 na Wydziale Ekonomicznym ul. Fryderyka Chopina 52 odbył się wykład w ramach Modułu tematycznego - Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem „ZUS dla Studenta”, który przeprowadziła Pani Barbara Szulowska-Kleinhardt zastępca dyrektora ZUS w Gorzowie Wielkopolskim. Wykład został przeprowadzony dla studentów I roku kierunku finanse i rachunkowość oraz logistyki.

logo bank bpsW dniu 06.12.2018 w godzinach 10:00-11:30 na Wydziale Ekonomicznym przy ul. Fryderyka Chopina 52, w bibliotece Głównej im. Elizy Orzeszkowej odbędzie się wykład w ramach Modułu tematycznego Nowy wymiar bankowości spółdzielczej na temat Bankowość spółdzielcza w Polsce. Wyróżniki – Misja – Wartości.

logo USASerdecznie zapraszamy na spotkanie z Panem Konsulem Nickiem Lavertym z Konsulatu Generalnego USA w Warszawie, który będzie gościł na Wydziale Ekonomicznym AJP. Na spotkaniu dowiesz się o możliwościach studiowania w USA oraz wyjazdu wakacyjnego w ramach programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi.

nzb logoW dniu 06.11.2018 na Wydziale Ekonomicznym ul. Fryderyka Chopina 52 odbył się wykład w ramach Modułu tematycznego - Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem „ZUS dla Studenta”, który przeprowadziła Pani Barbara Szulowska-Kleinhardt – zastępca dyrektora ZUS w Gorzowie Wielkopolskim.