7 lutego 2018 r. na Wydziale Technicznym obyły się pierwsze zajęcia iniuciujące współpracę z Zespołem Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Krzyżu Wlkp.

W dniach 6-9 lutego 2018 Wydział Technczny odwiedziło ponad 160 uczniów klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 20 w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Firma PQ Studio z Gorzowa Wielkopolskiego jest kolejną firmę informatyczną, z którą Wydział Techniczny nawiązał współpracę w zakresie możlwiości realizacji wspólnych projektów oraz staży i pratyk. Firma PQ Studio wytwarza aplikacje w technologiach ReactJS, HTML5, Stylus, JavaScript, Golang, MySQL, MariaDBdla klientów polskich oraz międzynarodowych. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą zatrudnienia w firmie: https://pqstudio.co/

 

 Firma Adecco dla Klienta firmy z branży automotiv zlokalizowanej w Strzelcach Krajeńskich poszukuje osoby na stanowisko: ELEKTROMECHANIK.

Szczegóły ogłoszenia: Ogłoszenie rekrutacyjne ELEKTROMECHANIK.pdf

 

  

   

DNIA 13 KWIETNIA 2018 ODBĘDZIE SIĘ KONFERENCJA NAUKOWA

PRZEMYSŁ 4.0

Algorytmizacja problemów oraz digitalizacja procesów i urządzeń

pod patronatem honorowym JM Rektora Akademii im. Jakuba z Paradyża Prof. dr hab. Elżbiety Skorupskiej - Raczyńskiej

24 stycznia 2018 r. dr inż. Aleksandra Radomska-Zalas wzięła udział w zakończeniu II edycji projektu "Job Starter", które  odbyło się na Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Podczas zakońzcenia swoją drogę do sukcesu prezentował Prezes Zarządu firmy PQ Studio Pan inż. Marcin Pastuszek, który jest absolwentem kierunku informatyka na Wydziale Technciznym.  

Lokalizacja

Kontakt

Back to top