|   EN

Wydział Turystyki i Nauk o Zdrowiu - aktualności

Termin przyjmowania zgłoszeń na wyjazdy pracowników w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych i w celach szkoleniowych do uczelni/instytucji zagranicznych w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021 został wydłużony do 5 lipca 2020. Studenci mogą składać wnioski na bieżąco.

Informacje nt. programu Erasmus+ i zasad realizacji wyjazdów dostępne są na stronie:

Informacje o programie w poszczególnych zakładkach tematycznych.

Informacje nt. wyjazdów dydaktycznych: wyjazdy nauczycieli.

Informacje nt. wyjazdów szkoleniowych: wyjazdy szkoleniowe.

Informacje nt. wyjazdów studentów: wyjazdy na studia i wyjazdy na praktyki.

Komunikat Nr 3/140/2020

Rektora Akademii im. Jakuba z Paradyża
z Siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim

z dnia 11 marca 2020 r.

w sprawie zawieszenia zajęć w Akademii im. Jakuba z Paradyża

Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża nadal przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników AJP na 30-godzinne kursy językowe organizowane w ramach programu Erasmus+.

W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników AJP na 30-godzinne kursy językowe organizowane w ramach programu Erasmus+.

W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne na temat realizacji programu "Legia Akademicka" w roku akademickim 2019/2020

Pobierz plik (Plakat Legia Akademicka.pdf)Plakat-Legia Akademicka.pdf

Serdecznie zapraszamy na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, która dla absolwentów wszystkich wydziałów odbędzie się  12 lipca 2019 r. o godz. 10.00 w Auli im. prof. Stanisława Kirkora,  budynek nr 5, ul Fryderyka Chopina 52