|       |   EN

Uwaga studenci I roku !

PRZEDMIOT  WYCHOWANIE  FIZYCZNE  JEST OBOWIĄZKOWY  DLA STUDENTÓW I ROKU (studiów licencjackich, inżynierskich, 26+ oraz jednolitych magisterskich) WSZYSTKICH KIERUNKÓW STUDIÓW  STACJONARNYCH W WYMIARZE 60 GODZIN.

ZAKŁAD WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Zajęcia z wychowania fizycznego w roku akademickim 2021/2022 w  semestrze letnim będą odbywały się w systemie hybrydowym, w wymiarze 30 godzin.

Student I roku na początku semestru ma obowiązek wybrać jedną z proponowanych przez Zakład Wychowania Fizycznego form aktywności ruchowej i brać w niej udział.

I Część zajęć wf, do końca kwietnia br., odbywać się będzie w systemie on-line na platformie Teams.

II Część zajęć wf, od 4 maja br., odbywać się będzie w kontakcie bezpośrednim (na powietrzu), zgodnie z planem umieszczonym w zakładce: Studenci/Wychowanie fizyczne/Plan wychowania fizycznego.

W ofercie :

- nordic walking (kije zapewnia Uczelnia )

- atletyka terenowa

- terenowe zajęcia relaksacyjne

- siłownia w plenerze

- gry plenerowe (boule, badminton)

-tenis stołowy

-ćwiczenia wzmacniające (on-line).

KLUB UCZELNIANY AZS AJP

PRZEDMIOT  WYCHOWANIE FIZYCZNE BĘDZIE MOŻNA RÓWNIEŻ ZREALIZOWAĆ W KLUBIE UCZELNIANYM AZS AJP , UCZESTNICZĄC W  15 ZAJĘCIACH  W SEMESTRZE LETNIM.

Warunkiem skorzystania z oferty KU AZS AJP jest członkostwo w Klubie.

Chętni  deklarują chęć udziału w zajęciach w Klubie podczas zapisów na zajęcia z wf., następnie zapisują  się do Klubu wyłącznie  elektronicznie . Szczegóły dotyczące rejestracji, planów zajęć , kontaktów z prowadzącymi znajdują się na stronie azs.ajp.edu.pl  . Student jest dodatkowo ubezpieczony  i może korzystać z innych dogodności wynikających z posiadania legitymacji AZS.   Pytania proszę kierować do mgr Małgorzaty Madej : gosmad1@gmail.com  lub tel. 509395662.

W AZS AJP działają sekcje:

ON-LINE NA PLATFORMIE TEAMS

- fitness – , callanetiks, joga, UPB ( uda, pośladki, brzuch), siłownia domowa

-eSport

W TERENIE

- nordic walking (sprzęt zapewnia AZS AJP)

HALA SPORTOWA  AJP

- siłownia

- tenis stołowy

- spinning

W DNIACH OD 1.03 DO 4.03 2022 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ ZAPISY NA ZAJĘCIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO.

W TYCH DNIACH ZAJĘC Z WF NIE MA.

Na zajęcia należy zapisywać się u poszczególnych prowadzących mailowo lub telefonicznie:

mgr Małgorzata Madej (KU AZS AJP): gosmad1@gmail.com, tel.: 509395662

mgr Izabela Fulko (Zakład Wychowania Fizycznego): ifulko@ajp.edu.pl, tel.: 95 7216041 (9.00-14.00)

mgr Tomasz Saska (Zakład Wychowania Fizycznego): tomek.saska@op.pl

Akademickie Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami:

ul. Teatralna 25, pokój 21,  bon@ajp.edu.pl  tel.: 506 402 869