|       |   EN

Aktualności

Spotkanie z uczniami szkół średnich - odkryj w sobie talentW dniu 24.05.2022 roku już po raz czwarty odbyło się spotkanie dla uczniów szkół średnich z cyklu „Odkryj w sobie talent”.

ALKS AJP odnotował w ostatni weekend kolejne sukcesy na Ampach w Poznaniu i Mitingu w Żarach.
W Poznaniu dwa złote medale Mistrzostw Polski AZS zdobyła Nikola Horowska z doskonałymi wynikami – 100 m – el. 11.33 s (2.3) , w finale 11.42 s PB. 200 m – 22.87 s (2.9).
Olga Rzeszewska wygrała finał B na 100 m z nowym rekordem życiowym – 12.02 s. W biegu na na 200m wynik 24.64 s.
Łukasz Żok wygrał el. na 100 m - 10.50 s.
Nikola Horowska została najlepszą zawodniczką Akademickich Mistrzostw Polski w Poznaniu.

Seredecznie gratulujemy wszystkim.

Na zdjęciu od lewej: Minister Piotr Bromber, prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska, Prezes Alina Niewiadomska, Minister Wojciech Murdzek23 maja 2022 r. w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim byli z wizytą: Europoseł Elżbieta Rafalska,  Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki Wojciech Murdzek, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Piotr Bromber, Wicewojewoda Lubuski Wojciech Perczak wraz z udziałem Prezes Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych Aliny Niewiadomskiej i Dyrektor Lubuskiego Oddziału NFZ Ewy Skrbeńskiej oraz Prezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim Jerzy Ostrouch. Spotkanie otworzyła i przywitała gości JM Rektor prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska.

Wystawa pod nazwą „Emil Krebs – geniusz językowy w służbie dyplomacji”Serdecznie zapraszamy do udziału w wystawie pn. „Emil Krebs – geniusz językowy w służbie dyplomacji”, która odbędzie się w dniu 25 maja 2022 r. w Bibliotece Głównej Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fryderyka Chopina 52.

Biblioteka Główna AJPUwaga!

Biblioteka Główna w dniu 25.05.2022 r. będzie nieczynna.

Webinarium Jak funkcjonuje służba zdrowia w PolsceSzanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na webinarium pt. „Jak funkcjonuje służba zdrowia w Polsce - najważniejsze informacje dla migrantów”.

Webinarium Legalizacja w Polsce dla uchodźców i migrantówSzanowni Państwo,serdecznie zapraszamy na webinarium pt. „Legalizacja w Polsce dla uchodźców i migrantów – główne zasady i reguły”.

Rozpoczęła się kwalifikacja pracowników na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych (STA) i w celach szkoleniowych (STT) w ramach programu Erasmus+ (projekt KA131 2022) do krajów programu.