|       |   EN

Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego - aktualności

W dniu 28 marca br. studenci Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego  drugiego i trzeciego roku kryminologii stosowanej realizowali zajęcia ćwiczeniowe w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Dnia 8 marca 2023 roku prof. AJP dr hab. Adam Czabański pracownik Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego  wraz z ks. prof. UAM dr hab. Andrzejem Prybą dyskutował o samobójstwie w optyce katolickiej. Odbyło się to w ramach nagrywania programu: "Wielkopolska warta poznania"

Katedra Prawa i Postępowania Administracyjnego Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego AJP wraz z Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Gorzowie Wielkopolskim mają zaszczyt zaprosić do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pn. „W stronę człowieka w orzekaniu administracyjnym”, która odbędzie się 31 marca 2023 r. o godz. 9:00,  w Bibliotece Głównej Akademii im. Jakuba z Paradyżaw Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Chopina 52.b/9

W dniu 16 marca 2023 roku odbyła się VIII Ogólnopolska Konferencja MŁODZI DLA BEZPIECZEŃSTWA. W konferencji uczestniczyli prelegenci z następujących ośrodków, tj. Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie, Uniwersytetu Wrocławskiego, Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku oraz WAiBN Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.
Konferencja odbyła się w formule hybrydowej.

Dnia 9 marca 2023r. odbyła się konferencja pt: „Kształtowanie bezpiecznej przestrzeni i cyberprzestrzeni w interdyscyplinarnym dyskursie naukowym współdziałania ze Służbą Więzienną”, której współorganizatorem był Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego wraz z Szkołą Wyższą Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie.

PAN stretch 200x138

Pracownik WAiBN prof. dr hab. Zbigniew Czachór otrzymał nominację na członka Komitetu Prognoz Polskiej Akademii Nauk. Serdecznie gratulujemy.

Back to top