|       |   EN

Wydział Ekonomiczny - aktualności

 

konkurs

Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie

Studenci Wydziału Ekonomicznego będą rywalizować w ogólnopolskim konkursie biznesowym – Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie!

konkurs

 

 Wiarygodność finansowa - co możesz zyskać? – relacja

Relacja ze spotkania - Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców  - 24.03.2023 r.

 

W celu urozmaicenia zajęć, studenci Wydziału Ekonomicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, uczestniczyli w spotkaniu nt: Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców.

Szanowni Państwo!

jesteśmy na półmetku rekrutacji do konkursu „Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie” - bezpłatnego, ogólnopolskiego konkursu biznesowego dla uczelni wyższych.

Dzięki udziałowi w konkursie uczestnicy rozgrywki będą kształtować kompetencje biznesowe, ale także będą mieć szansę na zdobycie wartościowych nagród! Opiekun oraz członkowie zespołu, który zajmie I miejsce - otrzymają nagrody o wartości ok. 500 zł każda!

Spotkanie konsultacyjne dotyczące Funduszy Europejskich - 17.03.2023 r.

 

Z inicjatywy Wydziału Ekonomicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim - Wydziału Zamiejscowego Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie na temat projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej dla uczelni.

Spotkanie z Ekspertem

Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim

serdecznie zapraszają

zainteresowanych studentów i pracowników dydaktycznych Akademii im. Jakuba
z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim do uczestnictwa w spotkaniu nt: Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców.

Wykład odbędzie się 24.03.2023 r. o godz. 13.30 w budynku 7, sala 102.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie swojego udziału na adres e-mail: aszuszakiewicz-idziaszek@ajp.edu.pl.

Back to top