|   EN

Wydział Turystyki i Nauk o Zdrowiu - aktualności

Zachęcam gorąco do udziału w zbliżającym się II Ogólnopolskim seminarium
z historii farmacji pn. Narkotyki (15-16 października 2021 r.).

Marszałek Województwa Lubuskiego ustanowił stypendia dla studentów studiów stacjonarnych wyższych uczelni z terenu województwa lubuskiego.

Szanowni Państwo,

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego wydłużył termin przesyłania zgłoszeń w konkursie na najlepszą pracę magisterską i rozprawę doktorską. Prace konkursowe, których tematyka obejmuje całą dziedzinę nauk społecznych można przesyłać do 30 września 2021 r.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na 4 edycję Konferencji poświęconej aktualnym wyzwaniom w pielęgniarstwie neurologicznym i psychiatrycznym. Konferencja organizowana jest przez Zakład Pielęgniarstwa Neurologicznego i Zakład Pielęgniarstwa Psychiatrycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

ZAPRASZAMY  na debatę prasową online

z cyklu

Żyć z rakiem jajnika. Jak motyl. Historie prawdziwe