|   EN

Aktualności

Zapraszamy serdecznie do udziału w anonimowym badaniu Centrum AMRON dotyczącym rynku najmu nieruchomości. Udział studentów jest bardzo ważny.

Komunikat Nr 16/140/2021

Rektora Akademii im. Jakuba z Paradyża
z Siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim

z dnia 10 czerwca 2021 r.

w sprawie zniesienia ograniczeń w organizacji, promocji i zarządzaniu konferencjami, seminariami, wykładami i spotkaniami o charakterze zamkniętym

Na podstawie § 9 ust. 34 rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r.w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r. poz. 861 ze zm.) odstępuje się z dniem 14 czerwca br.od czasowego ograniczenia funkcjonowania Akademii im. Jakuba z Paradyża w obszarze organizacji, promocji i zarządzaniu konferencjami, seminariami, wykładami, spotkaniami o charakterze zamkniętym z udziałem imiennie zaproszonych gości.

Dopuszcza się możliwość organizacji w AJP powyższych zgromadzeń, pod warunkiem,że w pomieszczeniu, w którym organizowane jest tego rodzaju zgromadzenie, przebywa jednocześnie nie więcej niż 1 osoba na 15m² powierzchni pomieszczenia, przy czym do ograniczeń nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Dalsze decyzje będą podejmowane w zależności od rozwoju sytuacji sanitarno-epidemiologicznej.

Rektor AJP: prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska

Komunikat Nr 16/140/2021

Rektora Akademii im. Jakuba z Paradyża
z Siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim

z dnia 10 czerwca 2021 r.

Na podstawie § 9 ust. 34 rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r.w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r. poz. 861 ze zm.) odstępuje się z dniem 14 czerwca br.od czasowego ograniczenia funkcjonowania Akademii im. Jakuba z Paradyża w obszarze organizacji, promocji i zarządzaniu konferencjami, seminariami, wykładami, spotkaniami o charakterze zamkniętym z udziałem imiennie zaproszonych gości.

Rektor AJP: prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska

Szanowni Państwo,

Centrum Usług Wspólnych w Gorzowie Wielkopolskim ogłasza nabór na wolne stanowiska.

plakat dotyczący udziału w programie Ambasadorzy Ministerstwa FinansówSzanowni Państwo

Od 1 czerwca 2021 r., studenci i doktoranci mogą zgłaszać się do drugiej edycji programu Ministerstwa Finansów – Ambasadorzy MF.

To pionierski program instytucji publicznej, w którym ambasadorzy będą częścią drużyny MF.

Co zyskujesz?

• tytuł Ambasadora MF,
  • udział w pionierskim programie instytucji publicznej,
  • możliwość udziału w dedykowanych szkoleniach,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu projektów,
  • bezpośredni kontakt z pracownikami i możliwość poznania MF „od kuchni”,
  • indywidualne podejście koordynatorów programu, nastawione na rozwój ambasadora,
  • certyfikat z uczestnictwa w programie.

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca.

Dowiedz się więcej:  https://www.gov.pl/web/finanse/ambasadorzy-mf

Praca uczennic ZSE - AJP oczami praktykantekMaria Bączkiewicz, Wiktoria Cupriak i Gabriela Brzezińska to uczennice II klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim o profilu technik reklamy. Maj był miesiącem ich praktyk zawodowych, które odbyły w Dziale Promocji i Informacji Akademii im. Jakuba z Paradyża. W tym czasie wykorzystywały przekazywaną wiedzę m.in. do tworzenia grafik komputerowych, ulotek reklamowych, prezentacji, pisania relacji z wydarzeń czy relacji prasowych. Maria, Wiktoria i Gabriela to osoby, które, współpracując w zespole, wykazały się dużą kreatywnością, otwartością na sugestie i zmiany.
Poniżej opinia uczennic na temat praktyk u nas, a także ułamek efektów ich pracy:
„Wybór naszych praktyk padł od razu na AJP. Znacznie wyróżnia się na tle innych uczelni, nie tylko tych gorzowskich. Wysoko wyspecjalizowana kadra wzbudziła w nas chęć sprawdzenia jej osobiście. Jesteśmy z okolic, więc chcemy dowiedzieć się więcej o AJP, być może to właśnie tu pojawimy się w niedalekiej przyszłości, ponieważ wybór kierunków jest naprawdę duży i każdy znalazłby coś dla siebie, my także. Praktyki są dla nas idealną okazją, by zobaczyć Akademię ,,od środka", dowiedzieć się, jak jest w niej naprawdę.
Już po kilku dniach stwierdzamy, że sama atmosfera panująca tutaj to jeden z powodów, dla których warto się tu kształcić. Z praktyk zawodowych na AJP wychodzimy z większą wiedzą. Jesteśmy po spotkaniach z ciekawymi ludźmi, którzy także poszerzyli naszą wiedzę dot. m.in. pracy w radio czy telewizji. Było to ciekawe doświadczenie i na pewno miło będziemy wspominać chwile spędzone na AJP”.

Maria Bączkiewicz
Wiktoria Cupriak
Gabriela Brzezińska
Dziękujemy, że byłyście u nas i życzymy realizacji planów! ???

Na zdjęciu: JM Rektor prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska i Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego Jacek WójcickiDnia 27 maja 2021 r. JM Rektor Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska i Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego Jacek Wójcicki podpisali porozumienie dotyczące współpracy na rzecz rozwoju naukowego i gospodarczego Gorzowa Wielkopolskiego.

Studenci! Studentki!

Zapraszamy na czerwcową edycję mini warsztatów polskiego języka migowego!

Trzy spotkania:

10.06.21

17.06.21

24.06.21

od 16.00 do 18.00. na platformie MS Teams.

Zapisy: bon@ajp.edu.pl do 7.06.21

Nauczmy się czegoś nowego przed urlopem❗️