|       |   EN

Aktualności

Rozpoczęliśmy nabór na studia podyplomowe na nowy rok akademicki 2023/2024. Wszystkich chętnych zapraszamy do złożenia dokumentów.

22 marca br. nasza uczelnia kolejny raz uczestniczyła w Targach Edukacyjno-Zawodowych pod hasłem „ Aktywni na rynku pracy”, które odbyły się w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karamać w Gorzowie Wielkopolskim oraz w targach edukacyjnych pn. „Targi Edukacji i Pracy” organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Międzyrzeczu w ramach projektu: Modernizacja kształcenia zawodowego w powiecie międzyrzeckim.

Katedra Prawa i Postępowania Administracyjnego Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego AJP wraz z Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Gorzowie Wielkopolskim mają zaszczyt zaprosić do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pn. „W stronę człowieka w orzekaniu administracyjnym”, która odbędzie się 31 marca 2023 r. o godz. 9:00, w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Pod koniec lutego 2023 r. Akademia im. Jakuba z Paradyża przystąpiła do programu akademickiego węgierskiej firmy memoQ Translation Technologies (dawniej Kilgray), która jest jednym z najważniejszych dostawców oprogramowania dla tłumaczy na świecie.

Za nami kolejna edycja Gorzowskich Targów Edukacyjnych, które odbyły się w Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim.

11 marca 2023 roku w Szklarskiej Porębie na stokach narciarskich ,,SKI ARENA SZRENICA’’ odbyły się VIII Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Rektora Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim na Slalomie Gigant.

W piątek, 10 marca 2023 r., w bibliotece Wydziału Humanistycznego im. prof. Ewy Rzetelskiej-Feleszko odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień i nagród laureatom konkursu plastycznego Moja ulubiona literka.

Akademię im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim w ramach "Dnia z AJP" odwiedziło ponad 400 uczniów ze szkół z całego regionu. Po uroczystym przywitaniu przez Prorektora ds. kształcenia dr. Przemysława Słowińskiego, uczniowie wraz z opiekunami zwiedzali wszystkie wydziały Uczelni: Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego, Ekonomiczny, Humanistyczny, Nauk o Zdrowiu oraz Techniczny.

Back to top