|   EN

logo Nowoczesne Zarządzanie BiznesemWydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zaprasza na wykład on-line, który odbędzie się w dniu 11.05.2021 w godz. 10:00-11:00 na temat Bankowość wobec obecnych i przyszłych wyzwań, który wygłosi Pan Krzysztof Pietraszkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich.

Rejestracji na wykład on-line należy dokonać nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu. Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko oraz adres e-mail):

Po zarejestrowaniu uczestnik spotkania otrzyma wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu on-line, który zostanie wysłany na adres e-mail wskazany podczas rejestracji. Wykład on-line ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. W wykładzie można uczestniczyć korzystając z laptopa, jak i komórki/tabletu.

Korzystając z komórki/tabletu można uczestniczyć w wykładzie poprzez przeglądarkę internetową (polecamy np. aktualną przeglądarkę Chrome, nie wszystkie przeglądarki, szczególnie nieaktualne- będą umożliwiały uczestnictwo w wykładzie, dlatego prosimy przed wykładem sprawdzić czy wykorzystywana przeglądarka będzie obsługiwała wykład on-line). Każdy uczestnik otrzyma po wykładzie (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko) certyfikat uczestnictwa w wykładzie – po pobrania w PDF-ie.

Uczelniany Koordynator Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

dr Andrzej Kuciński